You are currently viewing Čančar na kaljenje v razvojno ligo

Čančar na kaljenje v razvojno ligo

Slovenski košarkar Vlatko Čančar bo na pravo priložnost v severnoameriški ligi NBA moral še malce počakati, saj ga je njegov novi klub Denver Nuggets poslal na kaljenje v ligaško razvojno ligo.

22-letni krilni igralec bo kariero čez lužo nadaljeval pri moštvu Erie BayHawks iz ameriške zvezne države Pensilvanije, pri katerem je že odigral prvo tekmo.

Sinoči se je na gostovanju v Severni Karolini spoprijel z ekipo Greensboro Swarm in ob porazu s 120:122 v 26 minutah vpisal 7 točk, 4 skoke in 1 podajo.

V dosedanjem delu sezone so Denver Nuggets vknjižili 6 zmag in 2 poraza, Čančar pa je zanje nastopil le proti New Orleans Pelicansom, proti katerim je v gosteh po zgolj 2 minutah igre ostal pri prazni osebni statistiki.