You are currently viewing V pokalu Spar znan še zadnji četrtfinalist

V pokalu Spar znan še zadnji četrtfinalist

V slovenskem pokalnem tekmovanju v moški članski košarki smo sinoči dobili še zadnjega udeleženca zaključnega turnirja. Med najboljšo osmerico se je kljub porazu prebil še Šentjur.

Šentjurčani so iz nadaljnjega tekmovanja izločili Šenčur Gorenjsko gradbeno družbo, proti kateremu so doma zmagali za 10 točk (78:68), v gosteh pa izgubili za 3 točke (74:71).

Varovanci Jakše Vulića so bili najbolj prepričljivi v prvi četrtini (16:23), napredovanje pa so si zagotovili v zadnjih desetih minutah, v katerih izbrancem Radeta Mijanovića niso dopustili, da bi slednji prednost povečali na dvomestno razliko.

Podrobnejša statistika tekme še vedno ni na voljo, zato vam žal ne moremo postreči z imeni strelcev in najbolj učinkovitih igralcev.

STATISTIKA TEKME MED ŠENČURJEM IN ŠENTJURJEM

Šentjur se bo v četrtfinalu pokala Spar zoperstavil Helios Sunsom, ostale pare zaključnega turnirja pa predstavljajo Hopsi in Plama-pur, prvakinja Sixt Primorska in Krka ter Petrol Olimpija in Rogaška.

Sorodni prispevki: Nekdanji prvaki se bodo spopadli že v četrtfinalu